Image Alt

Chocianów, Rokitki, Gromadka

Chocianów jest miastem położonym w województwie dolnośląskim, w powiecie polkowickim. Liczy sobie około 8 tysięcy mieszkańców. Wraz z rozwojem miasta wyznaczono też w nim teren na cmentarz – początkowo była to nekropolia przeznaczona dla katolików, a obecnie jest to cmentarz komunalny. Na cmentarzu tym swoje miejsce spoczynku znaleźli między innymi zesłańcy z Syberii, więźniowie obozów koncentracyjnych i żołnierze obu wojen światowych.

Pobliską miejscowość Gromadka, leżącą w powiecie bolesławieckim, jak i Rokitki, które należą do powiatu legnickiego, łączy ich malownicze położenie. Obszar ten zamieszkuje obecnie około 11 tysięcy mieszkańców.

 

Usługi pogrzebowe Chocianów, Rokitki, Gromadka

Firma pogrzebowa Gloria organizuje na cmentarzach w Rokitkach, Chocianowie, Gromadce i okolicach ceremonie pogrzebowe każdego rodzaju. Mieszkańcy Chocianowa, Rokitek i Gromadki mogą liczyć na wsparcie w przygotowaniu odpowiedniej oprawy kwiatowej i muzycznej ceremonii. Za każdym razem pracownicy zakładu pogrzebowego Gloria dbają o odpowiednią dekorację grobu i estetyczne rozstawienie namiotu i sztucznej trawy. Przez całą dobę przyjmujemy zlecenie na transport zmarłych pod numerem telefonu: 720 822 771.

zakład pogrzebowy chocianów

Cmentarz Chocianów

Cmentarz Rokitki

Cmentarz parafialny Gromadka

Cmentarz komunalny Gromadka