Image Alt

Formalności i wypłaty świadczeń

formalności pogrzebowe

Formalności pogrzebowe to kwestie, które w tym trudnym czasie żałoby mogą wywoływać duże poczucie bezradności. Wiemy, że osoby niezwiązane z branżą pogrzebową mogą czuć się bardzo zagubione przy organizacji pogrzebu, bowiem stykają się z procedurami, które nie są dla nich codziennością. Dlatego też Zakład Pogrzebowy Gloria służy wszystkim takim osobom swoją profesjonalną i dyskretną pomocą przez siedem dni w tygodniu, przez całą dobę.

 

Formalności pogrzebowe

Już od pierwszego telefonu do naszego biura prezentujemy wszystkie niezbędne informacje oraz staramy się pokierować w dalszym postępowaniu. Aby ten trudny czas ułatwić Państwu w sposób możliwie optymalny, przejmujemy na siebie wszystkie obowiązki cmentarne oraz urzędowe. Ponadto pomagamy w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego z ZUS, KRUS, MSWiA, którego kwota wynosi 4000 złotych.

Gwarantujemy, że w każdym naszym działaniu jesteśmy transparentni. Dobieramy usługi pogrzebowe biorąc pod uwagę wszystkie czynniki, w tym także możliwości finansowe rodziny Zmarłego. Zapewniamy, że jeżeli koszt całościowy ceremonii żałobnych okaż się niższy, niż kwota zasiłku pogrzebowego – różnica zostanie Państwu wypłacona najszybciej, jak tylko to możliwe.