Image Alt

Iwiny, Tomaszów Bolesławiecki, Warta Bolesławiecka

Bolesławiec i okoliczne Iwiny, Tomaszów Bolesławiecki, Warta Bolesławiecka i Raciborowice należą do pięknie położonych miejscowości w województwie dolnośląskim. Bolesławiec i okolice to tereny z bogata historią i lokalną tradycją. O historii tych miejscowości świadczą też cmentarze – niektóre datowane nawet na kilka setek lat, będące milczącymi pomnikami historii. Obecnie pochówki na okolicznych cmentarzach odbywają się głównie w przypadku przejmowania grobów przez kolejne pokolenia danej rodziny.

Pogrzeby organizowane na cmentarzach Bolesławca, Iwin, Tomaszowa i Warty Bolesławieckiej oraz Raciborowic coraz częściej przyjmują charakter ceremonii kremacyjnych z urną. Wynika to z możliwości dochowania urny z prochami do istniejącego już na cmentarzu grobu. Zakład usług pogrzebowych Gloria za każdym razem dokładnie wsłuchuje się w oczekiwania rodzin i doradza najlepsze z możliwych rozwiązań. Dokładamy też starań aby pomagać w uregulowaniu formalności urzędowych, kancelaryjnych i parafialnych.

 

Usługi pogrzebowe Gloria

Zakład Pogrzebowy Gloria z Chojnowa zawsze służy swoją pomocą w przygotowaniu ceremonii żałobnych – także mieszkańcom Bolesławca, Iwin, Raciborowic, Tomaszowa Bolesławieckiego oraz Warty Bolesławieckiej. Dzięki posiadaniu odpowiedniego taboru samochodowego pracownicy firmy Gloria są w stanie dotrzeć w każdy zakątek powiatu bolesławieckiego, żeby wesprzeć jego mieszkańców w organizacji pochówku ich Bliskich.

zakład pogrzebowy Warta Bolesławiecka

Cmentarz komunalny Bolesławiec

Cmentarz Tomaszów Bolesławiecki

Cmentarz Warta Bolesławiecka

Cmentarz Iwiny/Lubków