Image Alt

Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
14 wpisów.
Paulina A. z rodziną napisał/a 13 września 2022
Polecam firmę Gloria, Pani Wioletta bardzo sympatyczna i ze wszystkim pomogła.
Grażyna Pietruszewska napisał/a 24 maja 2022
Chcę podziękować calemu zespołowi Zakładu Pogrzebowego Gloria w Chojnowie za profesjonalną oprawę uroczystości pogrzebowej odprowadzenia zwłok naszej krewnej na cmentarz w Olszanicy. Właścicielce tej firmy pani Wioletcie szczególne podziękowania za empatyczne podejście podczas załatwiania wszelkich formalności. Bardzo dziękuję w imieniu całej rodziny. Będę polecać Was wszystkim którzy znajdą się w tak smutnych okolicznościach. Bardzo dziękuję za tak profesjonalne i empatyczne podejście oraz za tak wysoką jakość poprowadzonej ceremonii
Krzysztof z córką napisał/a 17 maja 2022
Zakład pogrzebowy Gloria zaskoczył mnie niskimi cenami w porównaniu do innych zakładów z okolicy. Nie miałem głowy do załatwiania tych spraw związanych z pogrzebem mojej kochanej żony. Firma wszystkim się zajęła. Są naprawdę profesjonalni. Pogrzeb mieliśmy skromny i firma zorganizowała go z największym szacunkiem i zgodnie z naszymi wszystkimi życzeniami. Pracownicy są schludnie ubrani, jest czysto, kwiatki były świeże. Wszystko było zorganizowane idealnie i nie naciągali nas na drogie rozwiązania. Dziękujemy za wszystko.
Mazurek napisał/a 29 kwietnia 2022
Zakład pogrzebowy Gloria to firma godna polecenia - dziękujemy
Wdzięczna Grażyna napisał/a 11 kwietnia 2022
Dziękuję za pomoc i pokierowanie w odpowiednie miejsca, polecam was i serdeczne BÓG ZAPŁAĆ!!!
Aneta K. napisał/a 18 marca 2022
Bardzo dobra firma, jedyna firma w okolicy która zrobiła pogrzeb w kwocie zasiłku z namiotem. Pani z biura wszystkiego dopilnowała i to drobiazgowo. polecam Glorie
Janka z rodziną napisał/a 28 lutego 2022
Pięknie dziękuję firmie gloria za zorganizowany pogrzeb cioci, mam dobre odczucia ze sposoby w jaki kontaktowała się z nami ani z biura.
Edward Ziemianowski napisał/a 28 stycznia 2022
Chciałabym podziękować firmie Gloria za tak godną obsługę, pomoc i wsparcie. Śmierć ukochanej żony była dla mnie ciosem, jednak dzięki wam mogłem pożegnać ją w sposób najgodniejszy.
Barbara Z. napisał/a 29 grudnia 2021
Jestem bardzo zadowolona z usług zakładu pogrzebowego Gloria. Pani Wioleta to wspaniała kobieta, z ogromnym sercem, która okazała mi dużo wsparcia i pomocy. Dziękuję za wszystko, za pomoc i piękną organizację pogrzebu. Chciałabym również podziękować panom obsługującym ceremonię. Wykazali się dużą klasą. Zdecydowanie zakład pogrzebowy Gloria jest wart polecenia.
Jadwiga Kowal napisał/a 23 listopada 2021
Moim zdaniem firma Gloria to jeden z lepszych zakładów. Otrzymałam bardzo dużo wsparcia, pomocy, a pracownicy przez cały czas byli wyjątkowo zaangażowani. Jeśli mam być szczera, nawet nie wyobrażałam sobie tego, że można trafić na tak dobry zakład. Nie żałuję tego wyboru i polecam każdej osobie, która chce godnie pożegnać bliskiego.
Jadwiga Z. napisał/a 22 listopada 2021
Dziękuję za organizację pogrzebu taty, Pani Wiolecie właścicielce "Glorii" za okazaną cierpliwość i pomoc. Ceremonia pięknie przygotowana zarówno w kościele, jak i na cmentarzu, bardzo profesjonalna obsługa. Zakład zadbał o każdy szczegół i co również ważne zostawił po pogrzebie porządek na cmentarzu. Dziękuje bardzo i polecam.
Dagmara Król napisał/a 31 października 2021
Polecam bardzo mocno wszystkim zakład pogrzebowy Gloria w Chojnowie. Moim zdaniem najlepsza firma pogrzebowa. Duży takt, dyskrecja, konkurencyjne ceny i ogromny profesjonalizm.
G. Biegaj napisał/a 12 września 2021
Dziękuję za organizację pogrzebu mojej ukochanej babci. Jestem bardzo wzruszona tym, jaką otrzymałam pomoc z waszej strony. Nie spodziewałam się, że w życiu są jeszcze takie firmy, które świadczą usługi pogrzebowe z takim zaangażowaniem i otwartym sercem. Bardzo dziękuję.
Jadwiga Kochan napisał/a 1 lipca 2021
Nie wiem, czy inny zakład pogrzebowy umiałby sprostać moim oczekiwaniom. Pracownicy zakładu Gloria wykazali się ogromną cierpliwością odpowiadając na moje wszystkie pytania. Jestem poruszona i bardzo wdzięczna, że wybrałam wasze usługi. Bez was to pożegnanie nie byłoby tak piękne.