Image Alt

Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
22 wpisy.
E. K. napisał/a 17 czerwca 2024
Gloria to Bardzo dobra i niedroga firma, pogrzeb był przepiękny myślę że w okolicy nie mają konkurencji
Janina Korczyk napisał/a 29 listopada 2023
Dziękujemy za piękną oprawę florystyczną, która wzbogaciła uroczystość pożegnania oraz za bezcenną pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z ceremonią pogrzebową.
Ela Kaleta napisał/a 17 lipca 2023
Profesjonalna pomoc w niełatwych chwilach. Pani Natalio - bardzo dziękuję za życzliwość, klarowne rekomendacje i bardzo sprawne zalatwienie wszystkich formalności.
Michał Maksymilian Łuczkowiec napisał/a 28 czerwca 2023
Są takie momenty w życiu, które byśmy chcieli aby nigdy sie nie wydarzyły ... jednym z nich jest śmierć naszych najbliższych. W tym czasie oczekujemy wsparcia rodziny, znajomych, przyjaciół. Firma Gloria organizując ostatnie pożegnanie zmarłego robi to na wysokim poziomie, dbajać o każdy szczegół, wspiera pomocą i swoim doświadczeniem.
Hanka S. napisał/a 5 czerwca 2023
Firma zdecydowania dla ludzi, bardzo uczciwe podejście i drobiazgowa obsługa polecam
Agnieszka D. napisał/a 14 kwietnia 2023
Dziękujemy za okazaną pomoc i serce Pani Wioletto. Będziemy polecać Pani firmę,
Grzegorz.S napisał/a 12 stycznia 2023
Zakład pogrzebowy Gloria jest profesjonalną firmą, która zapewniła nam kompleksową pomoc. Poza świadczonymi usługami okazane zostało nam ciepło i wsparcie. Pracownicy z wysoką kulturą osobistą i empatią.
Maciej Mazurek napisał/a 24 listopada 2022
Spotkaliśmy się z bardzo empatycznym i profesjonalnym podejściem, zakład odpowiedział nam na wiele pytań oraz pomógł z formalnościami
Paulina A. z rodziną napisał/a 13 września 2022
Polecam firmę Gloria, Pani Wioletta bardzo sympatyczna i ze wszystkim pomogła.
Grażyna Pietruszewska napisał/a 24 maja 2022
Chcę podziękować calemu zespołowi Zakładu Pogrzebowego Gloria w Chojnowie za profesjonalną oprawę uroczystości pogrzebowej odprowadzenia zwłok naszej krewnej na cmentarz w Olszanicy. Właścicielce tej firmy pani Wioletcie szczególne podziękowania za empatyczne podejście podczas załatwiania wszelkich formalności. Bardzo dziękuję w imieniu całej rodziny. Będę polecać Was wszystkim którzy znajdą się w tak smutnych okolicznościach. Bardzo dziękuję za tak profesjonalne i empatyczne podejście oraz za tak wysoką jakość poprowadzonej ceremonii
Krzysztof z córką napisał/a 17 maja 2022
Zakład pogrzebowy Gloria zaskoczył mnie niskimi cenami w porównaniu do innych zakładów z okolicy. Nie miałem głowy do załatwiania tych spraw związanych z pogrzebem mojej kochanej żony. Firma wszystkim się zajęła. Są naprawdę profesjonalni. Pogrzeb mieliśmy skromny i firma zorganizowała go z największym szacunkiem i zgodnie z naszymi wszystkimi życzeniami. Pracownicy są schludnie ubrani, jest czysto, kwiatki były świeże. Wszystko było zorganizowane idealnie i nie naciągali nas na drogie rozwiązania. Dziękujemy za wszystko.
Mazurek napisał/a 29 kwietnia 2022
Zakład pogrzebowy Gloria to firma godna polecenia - dziękujemy
Wdzięczna Grażyna napisał/a 11 kwietnia 2022
Dziękuję za pomoc i pokierowanie w odpowiednie miejsca, polecam was i serdeczne BÓG ZAPŁAĆ!!!
Aneta K. napisał/a 18 marca 2022
Bardzo dobra firma, jedyna firma w okolicy która zrobiła pogrzeb w kwocie zasiłku z namiotem. Pani z biura wszystkiego dopilnowała i to drobiazgowo. polecam Glorie
Janka z rodziną napisał/a 28 lutego 2022
Pięknie dziękuję firmie gloria za zorganizowany pogrzeb cioci, mam dobre odczucia ze sposoby w jaki kontaktowała się z nami ani z biura.
Edward Ziemianowski napisał/a 28 stycznia 2022
Chciałabym podziękować firmie Gloria za tak godną obsługę, pomoc i wsparcie. Śmierć ukochanej żony była dla mnie ciosem, jednak dzięki wam mogłem pożegnać ją w sposób najgodniejszy.
Barbara Z. napisał/a 29 grudnia 2021
Jestem bardzo zadowolona z usług zakładu pogrzebowego Gloria. Pani Wioleta to wspaniała kobieta, z ogromnym sercem, która okazała mi dużo wsparcia i pomocy. Dziękuję za wszystko, za pomoc i piękną organizację pogrzebu. Chciałabym również podziękować panom obsługującym ceremonię. Wykazali się dużą klasą. Zdecydowanie zakład pogrzebowy Gloria jest wart polecenia.
Jadwiga Kowal napisał/a 23 listopada 2021
Moim zdaniem firma Gloria to jeden z lepszych zakładów. Otrzymałam bardzo dużo wsparcia, pomocy, a pracownicy przez cały czas byli wyjątkowo zaangażowani. Jeśli mam być szczera, nawet nie wyobrażałam sobie tego, że można trafić na tak dobry zakład. Nie żałuję tego wyboru i polecam każdej osobie, która chce godnie pożegnać bliskiego.
Jadwiga Z. napisał/a 22 listopada 2021
Dziękuję za organizację pogrzebu taty, Pani Wiolecie właścicielce "Glorii" za okazaną cierpliwość i pomoc. Ceremonia pięknie przygotowana zarówno w kościele, jak i na cmentarzu, bardzo profesjonalna obsługa. Zakład zadbał o każdy szczegół i co również ważne zostawił po pogrzebie porządek na cmentarzu. Dziękuje bardzo i polecam.
Dagmara Król napisał/a 31 października 2021
Polecam bardzo mocno wszystkim zakład pogrzebowy Gloria w Chojnowie. Moim zdaniem najlepsza firma pogrzebowa. Duży takt, dyskrecja, konkurencyjne ceny i ogromny profesjonalizm.