Image Alt

Rzeszotary, Miłkowice, Grzymalin

Rzeszotary, Miłkowice oraz Grzymalin to niewielkie, ale malownicze miejscowości należące do województwa dolnośląskiego. Rzeszotary leżą w odległości około 8 km na wschód od Miłkowic, stanowiąc jednocześnie od północy przedmieście Legnicy. Miłkowice także położone są nieopodal Legnicy, natomiast od Chojnowa dzieli je niespełna 12 kilometrów.

Rzeszotary, Miłkowice oraz Grzymalin należą do powiatu legnickiego – dzięki czemu mieszkańcy tych miejscowości mają ułatwiony dostęp do różnorodnych usług niezbędnych w życiu codziennym.

 

Usługi pogrzebowe Rzeszotary, Miłkowice, Grzymalin

Zakład Pogrzebowy z Chojnowa otrzymuje wiele zleceń od mieszkańców Grzymalina, Miłkowic i Rzeszotar na organizację uroczystości żałobnych. Jest to związane nie tylko z bliskością geograficzną, ale także z wysoką jakością usług i zaufaniem jakim obdarzają nas rodziny. Na okolicznych cmentarzach organizujemy pogrzeby z trumną i urną w formie wyznaniowej lub świeckiej. Mieszkańcy Rzeszotar, Grzymalina i Miłkowic mogą liczyć na pomoc w dopełnieniu formalności, wypłacie zasiłku pogrzebowego oraz doborze akcesoriów do oczekiwań i możliwości finansowych.

zakład pogrzebowy Rzeszotary

Cmentarz Rzeszotary

Cmentarz Miłkowice

Cmentarz Grzymalin