Image Alt

Zagrodno, Krotoszyce, Lubiatów

Zagrodno, Lubiatów oraz Krotoszyce to miejscowości położone w administracyjnych granicach województwa dolnośląskiego. Lubiatów i Zagrodno leżą w powiecie złotoryjskim, natomiast Krotoszyce należą do powiatu legnickiego.

 

Zagrodno, Lubiatów i Krotoszyce

Podobne zjawiska zachodzą w pobliskich miejscowościach. Zagrodno, Lubiatów oraz Krotoszyce to miejscowości nie tylko o długiej historii, ale także posiadające liczne zabytki i cmentarze przykościelne. Firma dba o zapewnienie mieszkańcom Zagrodna, Krotoszyc i Lubiatowa całego zestawu uzupełniających się usług pogrzebowych. Dodatkowo rodziny mogą liczyć na wszechstronne wsparcie związane ze sprowadzeniem zmarłych z zagranicy i pogrzebem każdego typu na okolicznych cmentarzach. Atrakcyjna cenowo propozycja oraz bogate zaplecze techniczne zakładu pogrzebowego sprawiają, że jesteśmy częstym wykonawcą pogrzebów w tym rejonie.

Zakład Pogrzebowy Gloria za swoją misję uznaje służbę mieszkańcom całego Dolnego Śląska, w tym Lubiatowa, Krotoszyc i Zagrodna. Jako firma powstała na tych terenach może, świadcząc usługi pogrzebowe, odpowiadać w sposób dokładny na oczekiwania rodzin w żałobie. Wszystko zaś po to, żeby wesprzeć ich mieszkańców w organizacji godnych i pięknych ceremonii żałobnych.

uslugi pogrzebowe gloria

Cmentarz Lubiatów

Cmentarz Krotoszyce

Cmentarz Zagrodno