GLORIA

OFERTA DLACZEGO WYBRAĆ GLORIĘ? POSTĘPOWANIE W PRZYPADKU ZGONU KONTAKT
 
     
 

ZANIM ZDECYDUJESZ, PRZEKONAJ SIĘ DLACZEGO GLORIA TO NAJLEPSZY ZAKŁAD USŁUG POGRZEBOWYCH W REJONIE.

 
   
  oferta gloria chojnów

 

  Śmierć jest nieodłącznym elementem życia. Patrzymy na chorobę i śmierć bliskich, z czasem godzimy się z koniecznością własnego odejścia. Wszelka strata niesie ze sobą smutek, poczucie pustki i tęsknotę. Opisane momenty nie należą do łatwych. Co jest wtedy dla nas ważne? Przede wszystkim wsparcie rodziny i przyjaciół. Czy coś jeszcze? Profesjonalna pomoc w organizacji ostatniego pożegnania. Zakład Usług Pogrzebowych „Gloria” w Chojnowie zapewnia godny pochówek osoby zmarłej oraz pomoc rodzinie w trudnym okresie pożegnania.  
  wysoka jakość gloria chojnów

 

  Jesteśmy doskonale zmotywowani i przygotowani by już od momentu nawiązania kontaktu z Państwem przekonywać o najwyższej jakości świadczonych usług, która stała się naszą wizytówką. Oddając czynności pogrzebowe w nasze ręce otrzymujecie Państwo gwarancję najwyższej jakości i niezawodności.  
  profesjonalna obsługa klienta

 

  „Gloria” świadczy również kompleksowe usługi w zakresie biurokracji, z którą rodzina po stracie bliskiej osoby często sobie nie radzi. Wszelkie formalności mogą zostać dopilnowane w biurze, domu klienta bądź innym, wskazanym przez klienta miejscu.  
  nowoczesne narzędzia pracy  
  Gloria dokłada wszelkich starań aby wszystkie świadczone usługi wykonywane były z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Jednolite szaty konduktu pogrzebowego, profesjonalny namiot pogrzebowy, wyszkolony personel to tylko niektóre z naszych zalet.  
  narzędzia pracy  
  Jesteśmy wyposażeni w profesjonalny sprzęt, który pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Przyzwyczajamy klientów do wysokiej jakości, komfortu oraz niezawodności.

 

 

 

 

 
  KONTAKT  
 

Zakład Usług Pogrzebowych Gloria Wioletta Wojtyła - Bezrąk

ul.Rynek 13, 59-225 Chojnów

Telefony całodobowe:

+48 720 822 771

+48 720 822 772

e-mail: biuro@pogrzebygloria.pl

Kliknij w obrazek poniżej aby znaleźć nas w Mapach Google

lokalizacja zakładu usług pogrzebowych gloria w chojnowie

 

 

 
Wszystkie prawa zastrzeżone 2014 © Gloria.