Image Alt

Dlaczego wybrać Glorię?

dlaczego wybrać Glorię?

Pogrzeb ukochanej, Bliskiej Osoby to zawsze najtrudniejszy czas w życiu każdego człowieka. Zdajemy sobie sprawę, że w czasie żałoby ciężko jest samemu skupić się na kwestiach organizacyjnych. Dlatego Zakład Pogrzebowy Gloria z Chojnowa pragnie być dla Państwa w tym bolesnym czasie sprawdzonym i pewnym towarzyszem.

 

Gwarancja najwyższej jakości

Służymy naszym doświadczeniem już od pierwszej chwili od przyjęcia zlecenia. Przejmujemy na siebie wszystkie obowiązki związane z przygotowaniem ceremonii żałobnej. Wieloletnia praca w branży pogrzebowej sprawia, że wszystkie kwestie urzędowe oraz cmentarne podejmujemy bardzo sprawnie – bez opóźnienia. Tym samym ostatnie pożegnanie zawsze odbywa się w ustalonym wcześniej terminie.

 

Niepowtarzalne ceremonie pogrzebowe

Misją naszego Zakładu Pogrzebowego Gloria w Chojnowie jest organizacja uroczystości pogrzebowych pełnych szacunku oraz piękna. Dlatego do każdego pogrzebu podchodzimy indywidualnie, tym samym każda uroczystość zyskuje niepowtarzalny charakter. Każdy człowiek w czasie swojego życia był wyjątkowy, dlatego chcemy w równie unikatowy sposób zorganizować jego pogrzeb.

 

Doświadczenie i nowoczesne zaplecze

Posiadane przez nas doświadczenie to tylko jeden z naszych atutów. Aby uroczystości pogrzebowe mogły odbyć się na najwyższym poziomie, dysponujemy nowoczesnym sprzętem funeralnym oraz eleganckimi karawanami. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie świadczone przez nas usługi na terenie Chojnowa i okolic były wykonywane z największą dbałością o szczegóły.