Image Alt

Międzynarodowy przewóz zmarłych

międzynarodowy transport zmarłych

Informacja o śmierci bliskiej osoby zawsze wiąże się z dużym bólem i żalem. Jeśli do śmierci Bliskiej Osoby doszło poza granicami kraju zamieszkania, stres i poczucie bezradności jest jeszcze większe. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest możliwość godnego pożegnania drugiego człowieka w takim miejscu i w taki sposób, jaki będzie spełnieniem jego ostatniej woli. Dlatego oferujemy usługę międzynarodowego przewozu Zmarłych z zagranicy na teren Chojnowa i okolic. Mamy niezbędne doświadczenie w zagranicznych formalnościach, dzięki temu wszystko odbywa się w sposób wyjątkowo sprawny.

 

Transport zwłok

Gloria Chojnów dysponuje odpowiednimi karawanami, które spełniają warunki sanitarne. Tym samym każda eksportacja ciała Zmarłego z miejsca zgonu przeprowadzona jest w sposób bezpieczny, sprawny oraz pełen szacunku, taktu i dyskrecji. W naszym zawodzie kierujemy się empatią, dlatego przez cały czas świadczenia usługi pozostajemy w stałym kontakcie z Państwem. Już przy pierwszej rozmowie ustalamy przybliżony przedział czasowy przewozu ciała oraz pomagamy we wszystkich formalnościach.

Nasze doświadczenie i zaangażowanie są gwarancją wykonania usług z największą dbałością o szczegóły. Do powierzonego przez Państwa zadania podchodzimy z bardzo dużym zaangażowaniem. W celu zlecenia usługi międzynarodowego transportu zwłok zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub do wizyty w naszym biurze.